Nazwisko Imię Klub 100 m 200 m DWUBÓJ
Wynik p.klasyf. Miejsce Wynik p.klasyf. Miejsce Wynik Miejsce
FURMAN Seweryn VIS Nisko 96 27 4 86 30 1 182 1
CHAMERA Zbigniew LEGION Stalowa Wola 98 29 2 78 27 4 176 2
KARNAT Dawid LEGION Stalowa Wola 91 16 15 83 29 2 174 3
LIPIŃSKI Wiesław OGNIOMISTRZ Mielec 87 6 25 82 28 3 169 4
SIEK Robert VIS Nisko 99 30 1 70 24 7 169 5
LIPNIARSKI Grzegorz LEGION Stalowa Wola 97 28 3 70 25 6 167 6
SZEWCZYK Ryszard VIS Nisko 95 26 5 68 23 8 163 7
SKRZYPACZ Marek LEGION Stalowa Wola 90 13 18 70 26 5 160 9
SKRZYPEK Krzysztof LEGION Stalowa Wola 92 20 11 68 22 9 160 8
JASKOT Zbigniew LEGION Stalowa Wola 90 14 17 64 20 11 154 12
KWAŚNY Wiesław LEGION Stalowa Wola 87 7 24 65 21 10 152 11
ŚNIOS Henryk VIS Nisko 93 23 8 58 16 15 151 10
RZESZUTEK Michał OGNIOMISTRZ Mielec 88 10 21 60 17 14 148 13
KOŁACZ Marcin LEGION Stalowa Wola 92 22 9 55 12 19 147 14
OGÓREK Piotr LEGION Stalowa Wola 92 18 13 54 11 20 146 15
KULIG Tomasz LEGION Stalowa Wola 87 5 26 56 13 18 143 17
KOZDRONKIEWICZ Jacek VIS Nisko 92 19 12 51 9 22 143 16
KLUBEK Hubert LEGION Stalowa Wola 95 25 6 48 8 23 143 18
ŚRODA Paweł LEGION Stalowa Wola 86 3 28 56 14 17 142 20
SKRZAT Wiesław VIS Nisko 89 11 20 52 10 21 141 19
CHWIEJ Aleksander VIS Nisko 94 24 7 46 6 25 140 21
HERDZIK Marek LEGION Stalowa Wola 77
41 57 15 16 134 23
KOŁODZIEJ Leon LEGION Stalowa Wola 88 9 22 42 5 26 130 22
OKLEJA Grzegorz VIS Nisko 91 17 14 38
33 129 25
SZYMCZYK Mariusz OGNIOMISTRZ Mielec 66
54 61 19 12 127 24
DUL Artur LEGION Stalowa Wola 91 15 16 36
35 127 27
WIEMANN Adam LEGION Stalowa Wola 83
32 41 4 27 124 26
KOKOSZKA Krzysztof LEGION Stalowa Wola 62
58 61 18 13 123 28
WICHERSKI Mirosław LEGION Stalowa Wola 76
44 47 7 24 123 29
SZYKUŁA Krzysztof LEGION Stalowa Wola 92 21 10 28
46 120 30
DROZD Mariusz LEGION Stalowa Wola 81
37 38
32 119
SZEFERSKI Mariusz LEGION Stalowa Wola 83
33 35
36 118
BĄK Michał LEGION Stalowa Wola 86 4 27 32
40 118
TUTAK Tomasz
78
40 39 2 29 117
KOWALCZYK Marek LEGION Stalowa Wola 84
31 32
39 116
MUDY Tomasz LEGION Stalowa Wola 82
36 33
38 115
KASAK Piotr LEGION Stalowa Wola 71
50 40 3 28 111
SZĘSZOŁ Krzysztof LEGION Stalowa Wola 80
39 30
45 110
SAŁEK Krzysztof LEGION Stalowa Wola 70
52 39 1 30 109
DOBROWOLSKI Mariusz LEGION Stalowa Wola 84 1 30 25
48 109
LIPNIARSKA Eliza LEGION Stalowa Wola 89 12 19 18
57 107
JANIK Zbigniew LEGION Stalowa Wola 72
47 34
37 106
KWIECIŃSKI Alek
74
46 31
42 105
WOŁEK Sławomir "UR" Stalowa Wola 88 8 23 16
60 104
CWANEK Stanisław LEGION Stalowa Wola 70
51 30
44 100
ANDRES Krzysztof LEGION Stalowa Wola 83
34 15
64 98
JURZAK Piotr LEGION Stalowa Wola 71
49 23
51 94
LIPIŃSKI Oskar OGNIOMISTRZ Mielec 82
35 10
72 92
BRODOWSKI Krzysztof
75
45 15
62 90
WICHERSKI Paweł LEGION Stalowa Wola 76
43 13
69 89
GRZECH Piotr VIS Nisko 51
69 37
34 88
SZALONY Krystian VIS Nisko 57
63 31
41 88
FIETKO Tomasz LEGION Stalowa Wola 81
38 6
82 87
SOJECKI Jan LEGION Stalowa Wola 66
56 19
55 85
SŁOMIANY Paulina LEGION Stalowa Wola 85 2 29 0
89 85
SYCZ Piotr LEGION Stalowa Wola 59
60 23
50 82
DUMA Stanisław LEGION Stalowa Wola 51
70 30
43 81
WOŁEK Paweł "UR" Stalowa Wola 39
80 38
31 77
KOSIOROWSKI Jerzy
76
42 0
91 76
NAWROCKI Grzegorz LEGION Stalowa Wola 61
59 14
68 75
FLIS Mariusz LEGION Stalowa Wola 50
72 22
52 72
GRZEBIENIAK Andrzej LEGION Stalowa Wola 72
48 0
94 72
FILA Mariusz LEGION Stalowa Wola 58
61 13
70 71
MOSKAL Zbigniew LEGION Stalowa Wola 42
77 28
47 70
KUŁAGA Dawid LEGION Stalowa Wola 70
53 0
92 70
GUZIK Albert LEGION Stalowa Wola 41
78 25
49 66
KOCZWARA Łukasz LEGION Stalowa Wola 45
73 21
54 66
ŻUBER Zbigniew LEGION Stalowa Wola 51
71 15
67 66
PUŁA Marek OGNIOMISTRZ Mielec 66
55 0
88 66
FERENC Adrian LEGION Stalowa Wola 58
62 7
79 65
GRZECZNIK Tomasz VIS Nisko 64
57 0
86 64
DRZYSTEK Krzysztof VIS Nisko 43
76 18
56 61
WEISS Janusz VIS Nisko 45
74 16
61 61
WOŁOSZYN Edward VIS Nisko 55
67 6
81 61
BORKOWSKI Aleksander LEGION Stalowa Wola 56
66 5
83 61
BIELECKI Jacek LEGION Stalowa Wola 52
68 8
76 60
SZEWCZYK Robert VIS Nisko 44
75 15
63 59
TUTAK Krzysztof LEGION Stalowa Wola 57
64 0
93 57
SPORZYŃSKI Grzegorz LEGION Stalowa Wola 57
65 0
95 57
EKIERT Robert LEGION Stalowa Wola 38
81 18
58 56
KOSIOR Łukasz LEGION Stalowa Wola 36
82 15
65 51
MIKLUS Wiesław LEGION Stalowa Wola 35
85 12
71 47
CZAJKA Marcin LEGION Stalowa Wola 29
86 15
66 44
PIETURA Waldemar LEGION Stalowa Wola 35
84 8
77 43
BEDNARZ Grzegorz LEGION Stalowa Wola 35
83 7
78 42
KŁOSOWSKI Alfred LEGION Stalowa Wola 39
79 0
90 39
SKUCIŃSKI Michał LEGION Stalowa Wola 28
87 10
74 38
FERENC Adam LEGION Stalowa Wola 13
93 21
53 34
SOLKA Dariusz LEGION Stalowa Wola 17
88 16
59 33
SOJECKI Damian LEGION Stalowa Wola 17
89 10
73 27
DUL Krzysztof LEGION Stalowa Wola 14
91 8
75 22
KUPIEC Jakub LEGION Stalowa Wola 17
90 3
85 20
SABAT Szymon WOJSKO 13
92 5
84 18
KUCHNO Henryk LEGION Stalowa Wola 0
95 7
80 7
WOJTAS Artur OGNIOMISTRZ Mielec 6
94 0
87 6
 


RANKING: Sezon 2019




Lp. Nazwisko Imię Punkty
1. LIPNIARSKA Eliza 2039
2. CHAMERA Zbigniew 2016
3. LIPNIARSKI Grzegorz 1958
4. BORKOWSKI Aleksander 1897
5. PIETURA Waldemar 1385
6. SKRZYPACZ Marek 1346
7. WICHERSKI Paweł 1334
8. STANISZEWSKI Grzegorz 1329
9. OGÓREK Piotr 1265
10. HERDZIK Marek 1255
11. ŻUBER Zbigniew 1244
12. PATEREK Sylwester 1235
13. KOŁACZ Marcin 1075
14. WOJTAK Maciej 1071
15. SORDYL Janusz 1068
16. SOJECKI Jan 1064
17. JANIK Zbigniew 1038
18. RACZAK Robert 1038
19. LIPIŃSKI Wiesław 988
20. BISKUP Piotr 961
21. SZEWCZYK Ryszard 956
22. MOSKAL Zbigniew 953
23. FLIS Mirosław 952
24. FURMAN Seweryn 939
25. WOŁOSZYN Edward 927
26. DUL Artur 926
27. ŚRODA Paweł 920
28. KASAK Piotr 887
29. SZYKUŁA Krzysztof 881
30. SIEK Robert 864
31. GRZECZNIK Tomasz 859
32. KORCZAK Ryszard 856
33. PATEREK Janusz 852
34. KOZDRONKIEWICZ Jacek 840
35. GREMSKI Marcin 837
36. LUBERA Jerzy 816
37. KUŁAGA Dawid 813
38. KOWALCZYK Marek 802
39. WICHERSKI Mirosław 802
40. KRASOŃ Dariusz 795
41. FILA Mariusz 792
42. KOCZWARA Łukasz 792
43. KUCHNO Henryk 753
44. KOŁODZIEJ Leon 748
45. OKLEJA Grzegorz 737
46. SŁOMIANY Paulina 734
47. GRZECH Piotr 733
48. KOTWICA Paweł 728
49. SZALONY Krystian 725
50. DUMA Stanisław 723
51. KLUBEK Hubert 722
52. BURDYŃSKA Agnieszka 711
53. MUDY Tomasz 707
54. GOŁĄB Adam 705
55. JANOŚ Piotr 684
56. BEDNARZ Grzegorz 681
57. MARCZEWSKI Sławomir 662
58. FLIS Mariusz 658
59. TUTAK Krzysztof 651
60. KŁOSOWSKI Alfred 629
61. SATŁAWSKI Piotr 628
62. SOLKA Dariusz 617
63. NIENAJADŁY Radosław 610
64. PATEREK Lucjan 607
65. SAPA Maciej 605
66. CHWIEJ Aleksander 604
67. RADZIEJOWSKI Szymon 601
68. MARTYNIAK Piotr 598
69. BRODOWSKI Krzysztof 597
70. FIETKO Tomasz 596
71. WOJTAS Artur 593
72. CWANEK Stanisław 591
73. MAŚLACH Zbigniew 588
74. LIPIŃSKI Oskar 587
75. KOKOSZKA Krzysztof 573
76. DUDZIC Piotr 571
77. BĄK Michał 568
78. NAWROCKI Grzegorz 563
79. MATUSZAK Sylwester 558
80. CZECH Zbigniew 557
81. DROZD Mariusz 542
82. SZEFERSKI Mariusz 539
83. RYCHLAK Marcin 534
84. SZMACIŃSKI Lesław 533
85. TUREK Jarosław 532
86. BRAK Zbigniew 527
87. KARNAT Dawid 526
88. WALCZYNA Andrzej 525
89. PIERWOCHA Tomasz 523
90. BARAŃSKI Henryk 509
91. DUL Krzysztof 506
92. SZEWCZYK Robert 506
93. KWAŚNY Wiesław 505
94. SYCZ Piotr 505
95. SELTENREICH Andrzej 497
96. GABER Jerzy 490
97. KOTULSKI Dariusz 485
98. KULIG Tomasz 483
99. JURZAK Piotr 478
100. ŚNIOS Janusz 473
101. TUTAK Tomasz 473
102. MYSZAK Maciej 457
103. CZAJKA Marcin 450
104. SKRZYPEK Krzysztof 444
105. WNUK Krzysztof 431
106. FERENC Adam 426
107. FERENC Adrian 426
108. SKRZAT Wiesław 418
109. KOŁODZIEJ Michał 416
110. BIELECKI Jacek 415
111. ANDRES Krzysztof 413
112. ŚNIOS Przemysław 413
113. LITWICKI Andrzej 409
114. UBA Andrzej 404
115. MATYSIAK Tomasz 392
116. KOZYRA Ryszard 380
117. FLASZA Tomasz 379
118. JASKOT Zbigniew 379
119. SOBIŁO Paweł 378
120. KOSIOR Łukasz 376
121. KOŁODZIEJ Tomasz 372
122. DUMA Kamil 371
123. GUZIK Albert 355
124. DUDZIK Waldemar 341
125. SPORZYŃSKI Grzegorz 336
126. DOBROWOLSKI Mariusz 329
127. WESOŁOWSKI Waldemar 316
128. CELUCH Krzysztof 307
129. SŁONINA Waldemar 304
130. WĄSOWSKI Arkadiusz 303
131. SZYMCZYK Mariusz 302
132. ŚNIOS Henryk 300
133. RZESZUTEK Michał 289
134. MIKLUS Wiesław 288
135. SENDALSKI Mateusz 280
136. CHRUŚCIEL Jacek 269
137. SENDALSKI Waldemar 267
138. STEFAŃSKI Ernest 267
139. MACIUCH Krzysztof 266
140. KRUSZELNICKA Jolanta 264
141. URBANIAK Damian 263
142. ORTYL Mirosław 252
143. STANISZEWSKI Jan 252
144. WIEMANN Adam 251
145. GORCZYCA Zbigniew 244
146. KLECHA Paweł 243
147. WOŁEK Sławomir 243
148. KRUSZELNICKI Arkadiusz 226
149. FILIPIUK Grzegorz 222
150. MARUT Marcin 221
151. LIC Piotr 217
152. CELUCH Maja 212
153. PASZTALENIEC Mariusz 192
154. SKOWRON Piotr 192
155. STEFAŃSKI Krzysztof 190
156. SAŁEK Krzysztof 184
157. FRANIA Paweł 177
158. WIĄCEK Dawid 175
159. ZIMEK Bartosz 171
160. KUPIEC Jakub 170
161. BAĆ Michał 169
162. WARCHOŁ Bogusław 167
163. MATCZAK Piotr 164
164. SIKORA Paweł 161
165. CAPAŁA Marek 161
166. DUL Grzegorz 159
167. WOŁOSZYN Jędrzej 159
168. DROŹDZIEL Jarosław 158
169. NICPOŃ Paweł 154
170. KOZDRONKIEWICZ Agata 153
171. CHWIEJ Krystian 152
172. KAPUT Marcin 149
173. MAZUR Bogusław 149
174. SKUCIŃSKI Michał 148
175. PAKLA Robert 144
176. LITWIŃSKI Łukasz 142
177. RYCHLAK Mateusz 141
178. SZMUCIŃSKI Michał 134
179. PUŁA Marek 132
180. BARSZCZ Piotr 131
181. ŻUŁAWIK Mirosław 130
182. JANECZKO Jacek 130
183. SOJECKI Damian 128
184. SKRZYPIEC Krzysztof 128
185. KOSIOR Marek 124
186. MRÓZ Mariusz 124
187. BRUDNIAK Bartłomiej 122
188. WOŁEK Paweł 115
189. DREWS Andrzej 115
190. TRELA Kamil 114
191. PAULA Robert 114
192. JASTRZĘBSKI Dawid 112
193. SKRZYPEK Piotr 104
194. SALAMUCHA Jerzy 103
195. GOLIK Albert 101
196. WINIARSKI Rafał 101
197. EKIERT Robert 97
198. BOROWIEC Jan 91
199. GRZECH Jakub 86
200. ZIĘTEK Kamil 83
201. WRAGA Michał 81
202. WEISS Janusz 80
203. WOŁOSZYN Bartosz 78
204. STYPA Maciej 75
205. KOCHAŃCZYK Bogusław 74
206. PAWLICA Dariusz 74
207. MARTNIAK Jan 72
208. DUDZIK Piotr 45
209. KLUBEK Hubert jr. 45
210. BOROWIEC Hubert 34
211. FUS Jarosław 30
212. EKIERT Robert 20
213. CHUDY Paweł 19
214. SUSKA Artur 7
 

 

L.P. Nazwisko Imię pistolet wojskowy strzelba gładkolufowa pistolet pneumatyczny karabinek pneumatyczy wielobój
1. LIPNIARSKA Eliza 97 26 80 81 284
2. BORKOWSKI Aleksander 92 25 81 85 283
3. SIEK Robert 97 27 76 80 280
4. CHAMERA Zbigniew 99 28 69 84 280
5. SZYKUŁA Krzysztof 91 26 75 83 275
6. LIPNIARSKI Grzegorz 93 22 73 87 275
7. KOŁACZ Marcin 86 24 65 90 265
8. KRUSZELNICKA Jolanta 93 25 65 81 264
9. SŁOMIANY Paulina 94 26 52 88 260
10. KORCZAK Ryszard 98 14 53 92 257
11. JANIK Zbigniew 95 25 54 81 255
12. DUL Artur 95 24 48 86 253
13. KARNAT Dawid 93 22 58 79 252
14. WOJTAK Maciej 87 22 60 82 251
15. PIETURA Waldemar 95 18 49 87 249
16. WICHERSKI Paweł 90 22 55 79 246
17. FLIS Mirosław 99 28 30 85 242
18. RACZAK Robert 96 24 56 60 236
19. MOSKAL Zbigniew 92 13 42 87 234
20. STANISZEWSKI Grzegorz 93 14 45 81 233
21. FIETKO Tomasz 91 28 30 83 232
22. KRUSZELNICKI Arkadiusz 89 12 37 88 226
23. OGÓREK Piotr 90 17 35 81 223
24. KUŁAGA Dawid 87 21 31 83 222
25. CZECH Zbigniew 94 12 51 63 220
26. SELTENREICH Andrzej 88 28 27 77 220
27. HERDZIK Marek 87 13 28 90 218
28. MYSZAK Maciej 88 12 37 79 216
29. JANOŚ Piotr 94 17 19 86 216
30. WOŁOSZYN Edward 80 17 44 73 214
31. ŻUBER Zbigniew 93 17 27 72 209
32. BISKUP Piotr 89 19 22 79 209
33. SZALONY Krystian 83 18 17 89 207
34. GOŁĄB Adam 93 17 23 73 206
35. WICHERSKI Mirosław 94 12 15 76 197
36. BRAK Zbigniew 80 20 29 67 196
37. KASAK Piotr 84 13 13 75 185
38. SAŁEK Krzysztof 88 17 4 75 184
39. NIENAJADŁY Radosław 65 15 48 55 183
40. URBANIAK Damian 55 16 19 90 180
41. GRZECZNIK Tomasz 89 22 0 69 180
42. PATEREK Sylwester 79 15 14 68 176
43. FLIS Mariusz 37 21 50 64 172
44. PATEREK Janusz 69 10 32 60 171
45. BAĆ Michał 45 20 25 79 169
46. MATUSZAK Sylwester 51 14 18 78 161
47. WOŁOSZYN Jędrzej 62 22 26 49 159
48. NICPOŃ Paweł 26 7 45 76 154
49. BURDYŃSKA Agnieszka 87 14 22 30 153
50. BEDNARZ Grzegorz 36 12 16 89 153
51. FERENC Adrian 20 17 27 88 152
52. FERENC Adam 38 26 9 79 152
53. LITWIŃSKI Łukasz 28 10 34 70 142
54. WALCZYNA Andrzej 8 20 41 65 134
55. TUREK Jarosław 35 21 14 53 123
56. TUTAK Tomasz 0 22 15 84 121
57. KOTULSKI Dariusz 21 13 13 72 119
58. DUDZIC Piotr 39 18 8 52 117
59. KRASOŃ Dariusz 70 21 10 14 115
60. SZEWCZYK Robert 42 6 20 35 103
61. SOJECKI Jan 88 15 0 0 103
62. SZEFERSKI Mariusz 81 17 0 0 98
63. SOBIŁO Paweł 83 12 0 0 95
64. KŁOSOWSKI Alfred 0 20 0 64 84
65. KUPIEC Jakub 38 6 12 20 76
66. GABER Jerzy 49 20 0 0 69
67. KLUBEK Hubert 54 6 0 0 60
68. TUTAK Krzysztof 37 20 0 0 57
69. SKRZYPACZ Marek 52 2 0 0 54
70. MARTYNIAK Piotr 43 10 0 0 53
71. MAŚLACH Zbigniew 27 4 0 22 53
72. NAWROCKI Grzegorz 48 0 0 0 48
73. DUMA Stanisław 42 5 0 0 47
74. SENDALSKI Waldemar 33 4 0 8 45
75. WNUK Krzysztof 44 0 0 0 44
76. SENDALSKI Mateusz 16 2 10 16 44
77. FLASZA Tomasz 24 18 0 0 42
78. SKOWRON Piotr 34 1 2 1 38
79. DUL Krzysztof 18 4 0 15 37
80. CWANEK Stanisław 36 0 0 0 36
81. KOSIOR Marek 36 0 0 0 36
82. MARCZEWSKI Sławomir 36 0 0 0 36
83. KOTWICA Paweł 30 6 0 0 36
84. KOŁODZIEJ Tomasz 28 8 0 0 36
85. MIKLUS Wiesław 14 21 0 0 35
86. LITWICKI Andrzej 24 10 0 0 34
87. PATEREK Lucjan 22 11 0 0 33
88. KULIG Tomasz 16 17 0 0 33
89. DROZD Mariusz 32 0 0 0 32
90. KOŁODZIEJ Michał 32 0 0 0 32
91. KOSIOR Łukasz 32 0 0 0 32
92. WIEMANN Adam 32 0 0 0 32
93. UBA Andrzej 30 0 0 0 30
94. MACIUCH Krzysztof 28 0 0 0 28
95. CZAJKA Marcin 24 0 0 0 24
96. DUMA Kamil 24 0 0 0 24
97. KOCZWARA Łukasz 22 0 0 0 22
98. SORDYL Janusz 22 0 0 0 22
99. SKUCIŃSKI Michał 8 14 0 0 22
100. EKIERT Robert 20 0 0 0 20
101. GREMSKI Marcin 20 0 0 0 20
102. KWAŚNY Wiesław 12 8 0 0 20
103. FILA Mariusz 12 6 0 0 18
104. WĄSOWSKI Arkadiusz 10 2 2 4 18
105. SKRZYPEK Krzysztof 0 16 0 0 16
106. PAKLA Robert 0 14 0 0 14
107. SAPA Maciej 12 2 0 0 14
 



Lp. Nazwisko i imię Karabin 100 m Karabin 200 m Dwubój strzelecki
Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce
1. Borkowski Aleksander 93
90 II 183 VI
2. Duma Stanisław 84
57
141
3. Cwanek Stanisław 88
60
148
4. Dudzic Piotr 54
0
54
5. Lic Piotr 88
63
151
6. Czech Zbigniew 91
28
119
7. Grzech Jakub 42
44
86
8. Wraga Michał 49
32
81
9. Grzecznik Tomasz 83
0
83
10. Szewczyk Robert 87
65
152
11. Wołoszyn Bartosz 5
0
5
12. Szalony Krystian 87
20
107
13. Grzech Piotr 90
50
140
14. Furman Seweryn 94
76
170
15. Śnios Henryk 98
15
113
16. Szewczyk Ryszard 97
88
185 III
17. Kozdronkiewicz Jacek 99 II 87
186 II
18. Pietura Waldemar 92
85
177 VIII
19. Kokoszka Krzysztof 83
36
119
20. Bąk Michał 79
14
93
21. Lipiński Wiesław 100 I 85
185 IV
22. Chamera Zbigniew 95
82
177 IX
23. Fietko Tomasz 85
73
158
24. Wiącek Dawid 92
83
175 X
25. Ogórek Piotr 90
22
112
26. Skrzat Wiesław 95
65
160
27. Lipiński Oskar 96
23
119
28. Tutak Tomasz 45
0
45
29. Chwiej Aleksander 99 III 85
184 V
30. Okleja Grzegorz 96
74
170
31. Chwiej Krystian 89
63
152
32. Wołoszyn Edward 52
17
69
33. Sojecki Jan 48
20
68
34. Śnios Janusz 83
74
157
35. Weiss Janusz 73
7
80
36. Lipniarski Grzegorz 94
89 III 183 VII
37. Wołek Sławomir 87
60
147
38. Wołek Paweł 27
36
63
39. Gaber Jerzy 81
32
113
40. Zimek Bartosz 83
88
171
41. Kłosowski Alfred 86
52
138
42. Lipniarska Eliza 96
93 I 189 I
43. Środa Paweł 86
73
159
44. Żuber Zbigniew 46
42
88
 

 

Lp. Nazwisko i imię Pistolet sportowy Pistolet wojskowy Karabinek sportowy Trójbój strzelecki
Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce
1. Martyniak Piotr 71 73 78 222
2. Barański Henryk 74 85 93 252
3. Kowalczyk Marek 70 97 94 261
4. Czajka Marcin 51 0 84 135
5. Kosior Łukasz 0 14 24 38
6. Sobiło Paweł 59 79 42 180
7. Herdzik Marek 38 83 97 218
8. Mudy Tomasz 25 61 89 175
9. Gołąb Adam 73 90 71 234
10. Marczewski Sławomir 16 22 34 72
11. Kołacz Marcin 77 95 93 265
12. Słonina Waldemar 82 19 93 194
13. Wojtak Maciej 67 95 66 228
14. Ogórek Piotr 53 93 95 241
15. Kasak Piotr 56 30 85 171
16. Nawrocki Grzegorz 45 95 85 225
17. Dul Artur 42 26 52 120
18. Gremski Marcin 48 40 56 144
19. Borkowski Aleksander 81 93 94 268
20. Myszak Maciej 76 93 72 241
21. Matysiak Tomasz 84 97 84 265
22. Turek Jarosław 24 32 0 56
23. Cwanek Stanisław 12 20 18 50
24. Paterek Janusz 25 70 85 180
25. Staniszewski Grzegorz 59 89 88 236
26. Paterek Lucjan 24 42 20 86
27. Fila Mariusz 64 94 158
28. Lipniarski Grzegorz 93 I 95 94 282 I
29. Lipniarska Eliza 91 II 100 I 90 281 II
30. Burdyńska Agnieszka 32 31 80 143
31. Chamera Zbigniew 87 95 95 277
32. Biskup Piotr 37 95 90 222
33. Walczyna Andrzej 62 35 88 185
34. Sapa Maciej 41 89 88 218
35. Tutak Krzysztof 37 26 88 151
36. Szykuła Krzysztof 44 40 32 116
37. Pierwocha Tomasz 4 0 41 45
38. Wnuk Krzysztof 24 32 40 96
39. Kosior Marek 6 0 24 30
40. Nienajadły Radosław 78 99 II 98 I 275
41. Skrzypacz Marek 84 94 98 276
42. Bednarz Grzegorz 27 41 56 124
43. Fietko Tomasz 34 76 96 206
44. Marut Marcin 40 93 88 221
45. Kułaga Dawid 74 90 94 258
46. Ferenc Adam 12 24 8 44
47. Ferenc Adrian 6 30 0 36
48. Janik Zbigniew 63 91 94 248
49. Pietura Waldemar 73 95 89 257
50. Kuchno Henryk 47 78 82 207
51. Lubera Jerzy 65 90 73 228
52. Raczak Robert 73 78 89 240
53. Sojecki Jan 73 85 79 237
54. Wicherski Mirosław 59 87 96 242
55. Dudzik Waldemar 36 39 46 121
56. Celuch Maja 33 24 76 133
57. Celuch Krzysztof 68 67 61 196
58. Sordyl Janusz 91 III 98 III 88 277 III
59. Satławski Piotr 64 88 87 239
60. Żuber Zbigniew 71 87 93 251
61. Kotwica Paweł 40 34 40 114
62. Uba Andrzej 12 0 12 24
63. Litwicki Andrzej 6 42 20 68
64. Kupiec Jakub 24 36 34 94
65. Matuszak Sylwester 46 85 12 143
66. Moskal Zbigniew
41 35 48 124
67. Koczwara Łukasz
48 60 71 179
68. Seltenreich Andrzej
35 45 52 132
69. Maślach Zbigniew
68 42 61 171
 

 

Lp. Nazwisko i imię karabinek 100 m karabinek 200 m dwubój strzelecki
Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce
1. Artur Dul 85 7 92
2. Marek Herdzik 78 58 136
3. Sylwester Matuszak 52 49 101
4. Łukasz Koczwara 67 28 95
5. Paweł Chudy 14 5 19
6. Edward Wołoszyn 67 45 112
7. Tomasz Grzecznik 81 37 118
8. Tomasz Mudy 52 30 82
9. Wiesław Skrzat 79 34 113
10. Robert Siek 69 75 144
11. Ryszard Szewczyk 52 85 137
12. Dawid Karnat 58 18 76
13. Robert Ekiert 27 0 27
14. Hubert Klubek 94 I 88 I 182 I
15. Marek Skrzypacz 68 63 131
16. Jan Borowiec 83 8 91
17. Hubert Borowiec 1 33 34
18. Hubert jr Klubek 45 0 45
19. Waldemar Wesołowski 69 29 98
20. Mirosław Flis 78 83 161
21. Jacek Chruściel 81 75 156
22. Mariusz Flis 48 17 65
23. Marcin Rychlak 63 35 98
24. Jacek Kozdronkiewicz 87 85 III 172 II
25. Ryszard Kozyra 88 III 83 171 III
26. Janusz Śnios 76 78 154
27. Wiesław Lipiński 79 39 118
28. Artur Wojtas 72 82 154
29. Przemysław Śnios 59 46 105
30. Paweł Środa 84 81 165
31. Szymon Radziejowski 50 45 95
32. Grzegorz Filipiuk 73 37 110
33. Seweryn Furman 86 83 169
34. Dawid Jastrzębski 83 29 112
35. Marek Capała 75 86 II 161
36. Aleksander Chwiej 71 67 138
37. Krystian Szalony 58 70 128
38. Rafał Winiarski 77 24 101
39. Henryk Śnios 79 43 122
40. Mirosław Ortyl 22 6 28
41. Piotr Lic 66 0 66
42. Zbigniew Czech 83 47 130
43. Maciej Stypa 52 23 75
44. Zbigniew Janik 45 37 82
45. Piotr Dudzic 23 14 37
46. Piotr Sycz 1 7 8
47. Sławomir Wołek 71 25 96
48. Paweł Wołek 52 0 52
49. Aleksander Borkowski 81 47 128
50. Grzegorz Lipniarski 92 II 43 135
51. Zbigniew Chamera 80 42 122
52. Paweł Sobiło 63 40 103
53. Zbigniew Gorczyca 37 0 37
54. Lesław Szmaciński 59 27 86
55. Mariusz Dobrowolski 61 49 110
56. Kamil Ziętek 66 17 83
57. Eliza Lipniarska 84 73 157
58. Zbigniew Żuber 66 9 75
59. Mariusz Mróz 71 53 124
60. Andrzej Walczyna 49 7 56
61. Krzysztof Stefański 66 0 66
62. Krzysztof Skrzypiec 83 45 128
63. Marcin Kołacz 83 80 163
64. Kzysztof Tutak 41 0 41
65. Paweł Wicherski 78 54 132
66. Tomasz Tutak 82 53 135
67. Jan Sojecki 7 62 69
68. Dawid Kułaga 51 0 51
69. Piotr Kasak 71 68 139
70. Grzegorz Bednarz 70 44 114
71. Dariusz Pawlica 44 30 74
72. Adam Ferenc 41 29 70
73. Damian Sojecki 31 7 38
74. Adrian Ferenc 74 68 142
75. Andrzej Drews 59 56 115
76. Ernest Stefański 69 29 98
77. Janusz Sordyl 72 80 152
78. Jerzy Salamucha 62 41 103
79.
Paweł Sikora 64 56 120
80. Sławomir Marczewski 75 39 114
 

 

Lp. Nazwisko i imię Pistolet wojskowy Karabin sportowy Dwubój strzelecki
Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce
1. Duma Stanisław 61 62 18 80 141
2. Szymczyk Mariusz 83 72 20 92 175
3. Kowalczyk Marek 79 94 26 120 199
4. Wnuk Krzysztof 50 22 28 50 100
5. Flis Mirosław 80 69 53 122 202
6. Puła Marek 73 42 17 59 132
7. Skowron Piotr 70 56 28 84 154
8. Janeczko Jacek 18 86 26 112 130
9. Lipiński Wiesław 97 III 86 48 134 231
10. Lipiński Oskar 97 91 51 142 239
11. Wojas Artur 90 91 50 141 231
12. Wesołowski Waldemar 73 89 56 145 218
13. Martyniak Piotr 18 59 29 88 106
14. Martniak Jan 13 41 18 59 72
15. Duma Kamil 68 35 25 60 128
16. Grzecznik Tomasz 75 51 7 58 133
17. Krasoń Dariusz 63 59 30 89 152
18. Flis Mariusz 68 86 27 113 181
19. Wołoszyn Edward 51 23 7 30 81
20. Nawrocki Grzegorz 48 46 36 82 130
21. Korczak Ryszard 97 I 96 53 149 246
22. Chamera Zbigniew 97 96 80 176 I 273 I
23. Lipniarska Eliza 94 93 74 167 II 261 II
24. Burdyńska Agnieszka 32 79 43 122 154
25. Lipniarski Grzegorz 94 94 60 154 248
26. Fila Mariusz 79 66 42 108 187
27. Kołodziej Leon 90 89 70 159 249
28. Kołodziej Tomasz 68 35 25 60 128
29. Kołodziej Michał 63 54 20 74 137
30. Okleja Grzegorz 88 78 38 116 204
31. Drozd Mariusz 63 54 20 74 137
32. Bral Zbigniew 68 35 25 60 128
33. Mudy Tomasz 14 38 23 61 75
34. Herdzik Marek 55 80 20 100 155
35. Biskup Piotr 88 84 25 109 197
36. Szeferski Mariusz 79 56 20 76 155
37. Barański Henryk 72 58 3 61 133
38. Gołąb Adam 85 57 4 61 146
39. Sycz Piotr 37 76 12 88 125
40. Furman Seweryn 94 91 54 145 239
41. Dudzic Piotr 25 41 15 56 81
42. Pierwocha Tomasz 83 25 20 45 128
43. Wicherski Paweł 82 91 51 142 224
44. Radziejowski Szymon 43 75 39 114 157
45. Rychlak Marcin 63 54 20 74 137
46. Jurzak Piotr 93 50 22 72 165
47. Paterek Sylwester 94 84 64 148 242
48. Staniszewski Grzegorz 84 83 69 152 236
49. Sordyl Janusz 97 89 63 152 249
50. Szykuła Krzysztof 87 91 52 143 230
51. Solka Dariusz 78 51 6 57 135
52. Szmaciński Lesław 54 72 35 107 161
53. Sapa Maciej 88 88 49 137 225
54. Walczyna Andrzej 23 88 39 127 150
55. Tutak Krzysztof 62 81 71 152 214
56. Skrzypacz Marek 94 95 66 161 III 255 III
57. Gaber Jerzy 63 54 20 74 137
58. Środa Paweł 82 87 52 139 221
59. Bednarz Grzegorz 13 78 4 82 95
60. Kasak Piotr 15 83 35 118 133
61. Kułaga Dawid 81 77 31 108 189
62. Borkowski Aleksander 92 75 48 123 215
63. Janoś Piotr 80 77 70 147 227
64. Kotulski Dariusz 63 54 20 74 137
65. Raczak Robert 80 77 70 147 227
66. Ogórek Piotr 66 81 40 121 187
67. Żuber Zbigniew 68 35 25 60 128
68. Lubera Jerzy 80 77 70 147 227
69. Gremski Marcin 82 78 21 99 181
70. Cwanek Stanisław 48 30 42 72 120
71. Dul Krzysztof 55 48 30 78 133
72. Sojecki Jan 82 78 21 99 181
73. Turek Jarosław 6 70 22 92 98
74. Kosior Marek 19 24 15 39 58
75. Wojtak Maciej 90 48 26 74 164
76. Kwaśny Wiesław 97 II 87 62 149 246
77. Maciuch Krzysztof 68 35 25 60 128
78. Paula Robert 48 24 42 66 114
79. Kotwica Paweł 52 38 52 90 142
80. Uba Andrzej 48 40 42 82 130
81. Litwicki Andrzej 42 32 58 90 132
82. Moskal Zbigniew 52 38 52 90 142
83. Arkadiusz Wąsowski 63 59 30 89 152
84. Mateusz Sendalski 68 48 27 75 143
85. Zbigniew Maślach
48 24 42 66 130
86. Waldemar Sendalski 51 49 32 81 132

 Pobierz napoleonki-2019-wyniki.pdf

 

 

L.P. Imię i Nazwisko Pistolet sportowy Pistolet wojskowy Strzelba gładkolufowa Trójbój strzelecki
suma punktów miejsce suma punktów miejsce suma punktów Miejsce suma punktów miejsce
1 Grzech Piotr 67 64 75 206
2 Czajka Marcin 38 40 80 158
3 Kosior Łukasz 32 42 40 114
4 Cwanek Stanisław 5 9 70 84
5 Bednarz Grzegorz 53 35 65 153
6 Brak Zbigniew 27 91 85 203
7 Duma Stanisław 65 83 85 III 233
8 Duma Kamil 25 33 75 133
9 Kokoszka Krzysztof 68 91 70 229
10 Frania Paweł 42 70 65 177
11 Staniszewski Grzegorz 69 90 80 239
12 Paterek Sylwester 74 73 75 222
13 Paterek Lucjan 31 83 80 194
14 Kasak Piotr 55 34 85 174
15 Kowalczyk Marek 69 95 75 239
16 Martyniak Piotr 70 72 75 217
17 Szmuciński Michał 34 40 60 134
18 Miklus Wiesław 32 38 60 130
19 Korczak Ryszard 60 93 80 233
20 Chamera Zbigniew 83 97 75 255
21 Burdyńska Agnieszka 8 51 60 119
22 Lipniarski Grzegorz 89 III 95 70 254
23 Lipniarska Eliza 85 96 80 261 II
24 Krasoń Dariusz 24 54 70 148
25 Gorczyca Zbigniew 37 50 80 167
26 Szykuła Krzysztof 90 II 95 75 260 III
27 Bielecki Jacek 43 87 70 200
28 Jaskot Zbigniew 47 20 80 147
29 Dul Artur 84 78 75 237
30 Szmaciński Lesław 40 67 80 187
31 Pietura Waldemar 84 94 85 I 263 I
32 Sycz Piotr 43 19 80 142
33 Flasza Tomasz 41 34 65 140
34 Bąk Michał 27 52 85 164
35 Solka Dariusz 64 74 75 213
36 Flis Mirosław 48 98 III 75 221
37 Lubera Jerzy 74 93 85 II 252
38 Wołoszyn Edward 35 23 75 133
39 Sporzyński Grzegorz 57 81 80 218
40 Turek Jarosław 67 13 70 150
41 Drozd Mariusz 48 78 80 206
42 Janoś Piotr 55 96 70 221
43 Moskal Zbigniew 68 92 80 240
44 Kotulski Dariusz 31 38 65 134
45 Pierwocha Tomasz 44 59 75 178
46 Dobrowolski Mariusz 10 40 65 115
47 Kwaśny Wiesław 83 96 60 239
48 Satławski Piotr 52 90 65 207
49 Rychlak Marcin 48 86 70 204
50 Rychlak Mateusz 41 40 60 141
51 Borkowski Aleksander 80 96 70 246
52 Radziejowski Szymon 61 86 70 217
53 Brodowski Krzysztof 64 90 80 234
54 Mudy Tomasz 33 28 65 126
55 Herdzik Marek 46 85 70 201
56 Raczak Robert 73 90 75 238
57 Biskup Piotr 41 91 75 207
58 Sojecki Jan 67 90 65 222
59 Ferenc Adam 31 10 65 106
60 Ferenc Adrian 10 31 55 96
61 Wojtak Maciej 73 91 70 234
62 Marczewski Sławomir 31 36 65 132
63 Jurzak Piotr 62 87 70 219
64 Wicherski Paweł 81 84 80 245
65 Tutak Tomasz 35 62 75 172
66 Dul Krzysztof 71 92 60 223
67 Kołodziej Leon 50 89 70 209
68 Kołodziej Tomasz 77 66 65 208
69 Kołodziej Michał
79
93
75 247
70
Bać Michał 33
60
73 166
71 Wąsowski Arkadiusz 46 50 55 151
72 Sendalski Mateusz 32 40 65 137
73 Sendalski Waldemar 38 42 55 135
74 Wnuk Krzysztof 31 42 60 133
75 Pakla Robert 38 46 60 144
76 Szewczyk Ryszard 70 98 II 75 243
77 Kulig Tomasz 32 29 60 121
78 Kłosowski Alfred 9 0 80 89
79 Sordyl Janusz 88 97 75 260
80
Andres Krzysztof 60 69 80 209
81 Kuchno Henryk 63 89 65 217
82 Guzik Albert 73 90 75 238
83 Żuber Zbigniew 72 92 65 229
84 Paterek Janusz 74 96 70 240
85 Staniszewski Jan 98 I 99 I 55 252
86 Koczwara Łukasz 52 30 55 137
87 Maciuch Krzysztof 32 38 40 110
88 Stefański Ernest 27
24
35
86
89 Stefański Krzysztof 7 18 25 50
90
Zbigniew Maślach
33 29 61 123
91
Gremski Marcin 67 72 65 204
92 Uba Andrzej 48 32 30 110
93 Litwicki Andrzej 42 40 40 122
94 Kotwica Paweł 78 62 70 210
95 Wiemann Adam
31 36 35 102
96 Kosior Marek
32 40 20 92
97 Nawrocki Grzegorz
44 28 10 82
98 Nienajadły Radosław
65 68 50 183

 Pobierz szwejk 2019-tabela.pdf

 

 

Lp. Nazwisko i imię Karabinek sportowy Pistolet sportowy Dwubój strzelecki
Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce
1. Kuchno Henryk 140
0
140
2. Paterek Janusz 90
0
90
3. Paterek Sylwester 100
20
120
4. Paterek Lucjan 55
0
55
5. Staniszewski Grzegorz 160 I 10
170 III
6. Skrzypacz Marek 135
30
165
7. Czajka Marcin 65
0
65
8. Kosior Łukasz 140
0
140
9. Drozd Mariusz 85
0
85
10. Dul Krzysztof 90
60 II 150
11. Cwanek Stanisław 35
0
35
12. Herdzik Marek 145 II 20
165
13. Ogórek Piotr 120
10
130
14. Pierwocha Tomasz 140
10
150
15. Mudy Tomasz 120
10
130
16. Bąk Michał 135
10
145
17. Nawrocki Grzegorz 140
20
160
18. Dudzic Piotr 130
10
140
19. Gremski Marcin 0
0
0
20. Borkowski Aleksander 75
10
85
21. Dul Artur 0
0
0
22. Turek Jarosław 105
0
105
23. Ferenc Adam 0
0
0
24. Kasak Piotr 85
0
85
25. Kułąga Dawid 65
0
65
26. Pietura Waldemar 140
10
150
27. Radziejowski Szymon 55
0
55
28. Rychlak Marcin 20
0
20
29. Rychlak Mateusz 0
0
0
30. Koczwara Łukasz 115
10
125
31. Burdyńska Agnieszka 25
0
25
32. Słomiany Paulina 135
70 I 205 I
33. Kulig Tomasz 105
0
105
34. Lipniarska Eliza 130
10
140
35. Lipniarski Grzegorz 85
20
105
36. Brodowski Krzysztof 135
0
135
37. Janik Zbigniew 105
0
105
38. Krasoń Dariusz 55
50 III 105
39. Chamera Zbigniew 145 III 30
175 II
40. Gaber Jerzy 65
20
85
41. Jurzak Piotr 0
0
0
42. Flasza Tomasz 0
0
0
43. Sycz Piotr 100
20
120
44. Satławski Piotr 35
0
35
45. Marczewski Sławomir 70
10
80
46. Raczak Robert 0
0
0
47. Skrzypek Krzysztof 130
10
140
48. Sapa Maciej 60
10
70
49. Sojecki Jan 0
0
0
50. Droździel Jarosław 0
0
0
51. Michał Bać
68 20 88
52. Dudzik Waldemar 0
0
0
53. Pasztaleniec Mariusz 0
0
0
54. Tutak Krzysztof 0
0
0
55. Kołacz Marcin 105
10
115
56. Sporzyński Grzegorz 15
0
15
57. Kotwica Paweł 105
0
105
58. Jaskot Zbigniew 0
0
0
59. Bielecki Jacek 0
0
0
60. Maciuch Krzysztof 0
0
0
61. Biskup Piotr 0
0
0
62. Moskal Zbigniew 0
0
0
63. Guzik Albert 0
0
0
64. Zuber Zbyszek 0
30
30
65. Sendalski Waldemar 0
0
0
66. Wąsowski Arkadiusz 0
0
0
67. Litwicki Andrzej 0
0
0
68. Uba Andrzej 0
0
0
69. Stefański Krzysztof 0
0
0
70. Stefański Ernest 0
0
0
71. Brak Zbigniew 0
0
0
72. Nienajadły Radosław 135
10
145
73. Wicherski Paweł 50
0
50
74. Kokoszka Krzysztof 120
0
120
75. Fus Jarosław 30
0
30
76. Miklus Wiesław 0
0
0
77. Pakuła Robert
0 0 0
78. Skuciński Michał 0
0
0
79. Maślach Zbigniew
0 0 0
80. Pakla Robert
30 0 30
81. Wnuk Krzysztof 0
0
0
82. Karnat Dawid 0
0
0
83. Matysiak Tomasz 0
0
0
84. Janoś Piotr 0
0
0
85. Kotulski Darek 0
0
0
86. Kosior Marek 0
0
0
70. Nienajadły Radosław 135 10 145
71. Wicherski Paweł 50 0 50
72. Kokoszka Krzysztof 120 0 120
73. Fus Jarosław 30 0 30
74. Miklus Wiesław 0 0 0
75. Skuciński Michał 0 0 0
76. Wnuk Krzysztof 0 0 0
77. Karnat Dawid 0 0 0
78. Matysiak Tomasz 0 0 0
79. Janoś Piotr 0 0 0
80. Kotulski Darek 0 0 0

 Pobierz kazubek-2019-tabela.pdf

 

Lp. Nazwisko i imię Karabin 100 Karabin 200 Dwubój strzelecki
Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce
1. Kozdronkiewicz Jacek 81 81 162
2. Okleja Grzegorz 92 85 177
3. Siek Robert 80 76 156
4. Lipiński Wiesław 85 78 163
5. Wołoszyn Edward 37 38 75
6. Grzecznik Tomasz 59 41 100
7. Grzech Piotr 70 85 155
8. Skrzat Wiesław 91 54 145
9. Warchoł Bogusław 82 85 167
10. Ortyl Mirosław 84 35 119
11. Szewczyk Ryszard 88 50 138
12. Śnios Janusz 82 80 162
13. Środa Paweł 91 12 103
14. Staniszewski Grzegorz 75 23 98
15. Paterek Sylwester 93 85 178
16. Lipiński Oskar 86 40 126
17. Paterek Lucjan 82 89 171
18. Dul Grzegorz 86 73 159
19. Wojtak Maciej 52 28 80
20. Paterek Janusz 78 17 95
21. Krasoń Dariusz 37 0 37
22. Flis Mariusz 38 12 50
23. Moskal Zbigniew 83 46 129
24. Dudzic Piotr 5 9 14
25. Borkowski Aleksander 84 95 III 179
26. Klecha Paweł 77 50 127
27. Brodowski Krzysztof 72 57 129
28. Skrzypacz Marek 84 87 171
29. Klubek Hubert 89 91 180
30. Bąk Michał 45 15 60
31. Szewczyk Robert 85 21 106
32. Ogórek Piotr 66 54 120
33. Dul Artur 76 20 96
34. Lipniarski Grzegorz 95 III 90 185
35. Śnios Przemysław 80 85 165
36. Niedojadły Radosław 93 97 I 190
37. Solka Dariusz 58 39 97
38. Szeferski Mariusz 48 48 96
39. Szalony Krystian 80 68 148
40. Kłosowski Alfred 82 57 139
41. Gorczyca Zbigniew 29 11 40
42. Chamera Zbigniew 97 I 86 183
43. Marczewski Sławomir 54 0 54
44. Janik Zbigniew 82 75 157
45. Ferenc Adam 40 14 54
46. Lipniarska Eliza 95 II 96 II 191
47. Chwiej Aleksander 64 52 116
48. Guzik Albert 75 42 117
49. Furman Seweryn 88 87 175
50. Kochańczyk Bogusław 60 14 74
51. Sojecki Jan 49 37 86
52. Sojecki Damian 61 29 90
53. Wicherski Mirosław 49 35 84
54. Mudy Tomasz 1 0 1
55. Wicherski Paweł 84 74 158
56. Herdzik Marek 75 8 83
57. Zuber Zbigniew 44 22 66
58. Droździel Jarosław 56 21 77
59. K… Łukasz 71 0 71
60. Sikora Paweł 41 0 41
61. Kuulig Tomasz 62 66 128
62. Miklus Wiesław 35 15 50
63. Satławski Piotr 20 10 30
64. Skuciński Michał 25 12 37
65. Maślach Zbigniew
48 36 84
66. Wiemann Adam 40 25 65
 

Lp. Nazwisko i imię Karabin 100 Karabin 200 Dwubój strzelecki
Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce Suma punktów Miejsce
1. Andrzej Seltenriech 91 86 177
2. Waldemar Pietura 95 I 80 175
3. Marek Skrzypacz 86 90 III 176
4. Hubert Klubek 77 89 166
5. Tomasz Flasza 58 31 89
6. Leon Kołodziej 80 78 158
7. Jacek Kozdronkiewicz 94 II 89 183 II
8. Ogórek Piotr 68 54 122
9. Stanisław Cwanek 44 24 68
10. Zbigniew Chamera 75 82 157
11. Paulina Słomiany 79 66 145
12. Dawid Karnat 64 44 108
13. Eliza Lipniarska 74 78 152
14. Wiesław Lipiński 72 76 148
15. Robert Siek 86 82 168
16. Sylwester Paterek 92 IV 83 175
17. Ryszard Kozyra 54 45 99
18. Wojtas Artur 69 13 82
19. Grzegorz Lipniarski 80 73 153
20. Michał Rzeszutek 76 90 II 166
21. Mirosław Ortyl 76 29 105
22. Piotr Sycz 29 39 68
23. Paweł Środa 82 75 157
24. Skrzypek Krzysztof 83 80 163
25. Kołacz Marcin 77 81 158
26. Słonina Waldemar 0 0 0
27. Piotr Barszcz 73 58 131
28. Piotr Dudzic 63 65 128
29. Bartosz Wołoszyn 50 23 73
30. Mazur Bogusław 74 75 149
31. Edward Wołoszyn 82 72 154
32. Szewczyk Ryszard 76 71 147
33. Henryk Śnios 65 0 65
34. Grzegorz Okleja 52 0 52
35. Przemysław Śnios 77 66 143
36. Tutak Krzysztof 56 34 90
37. Janik Zbigniew 59 23 82
38. Szaolony Krystian 79 56 135
39. Matczak Piotr 80 84 164
40. Żuławik Mirosław 62 68 130
41. Furman Seweryn 93 III 93 I 186 I
42. Piotr Grzech 87 69 156
43. Dudzik Waldemar 62 68 130
44. Pasztaleniec Mariusz 72 60 132
45. Borkowski Aleksander 91 87 178 III
46. Grzecznik Tomasz 82 53 135
47. Marczawski Sławomir 90 84 174 PK
48. Marcin Gremski 87 93 180 PK
49. Mariusz Fila 82 64 146
50. Sojecki Jan 59 39 98
51. Tomasz Kulig 62 34 96
52. Krasoń Dariusz 72 76 148
53. Flis Mariusz 60 42 102
54. Szeferski Mariusz 63 25 88
55. Solka Dariusz 48 59 107
56. Duma Stanisław 44 5 49
57. Bielecki Jacek 49 41 90
58. Jaskot Zbigniew 56 49 105
59. Koczwara Łukasz 61 32 93
60. Kłosowski Alfred 59 31 90
61. Szewczyk Robert 37 13 50
62. Kaput Marcin 34 0 34
63. Urbanik Damian 52 31 83
64. Henryk Kuchno 74 27 101
65. Kozdronkiewicz Agata 74 24 98
66. Trela Kamil 66 48 114
67. Aleksander Chwiej 82 84 166
68. Zbigniew Zuber 47 8 55
69. Andres Krzysztof 63 47 110
70. Herdzik Marek 35 19 54
71. Mudy Tomasz 74 22 96 PK
72. Miklus Wiesław 7 6 13
73. Skuciński Michał 34 0 34 PK
74 Gaber Jerzy 41 45 86
75 Wicherski Paweł 80 81 161
76 Wicherski Mirosław 82 83 165 PK
77 Matuszak Sylwester 83 70 153
 
Więcej artykułów…